Skip to content

La nostra agenda

Descobreix la programació de les conferències i activitats dels diferents espais del festival.

Divendres 29 de juliol

Dissabte 30 de juliol

  Consciència

  Humanisme

  Educació

  Negocis

  Diversitat

  Sostenibilitat

 ACDEFGHIJKLMNOP
1
AuditoriBase CampClub de lecturaCocreation LabArt WallStillness roomOMYAgoraAbundance DomeOMGInspiring Business DomeMovement ZoneFamily Zone by World Happiness FoundationFood Truck Zone
2
12:0012:00 - 13:30
AUNTY IVY
(EN) Benvinguda ancestral. Cant Tribal Universal
SERGI TORRES
(ES) Obertura del Festival
DAFNE SCHILLING
(ES) Retorn al cos
3
12:1512:15 - 12:30
VIPASHA DEVI TILAK

(EN) Meditació d'obertura
4
12:3012:30 - 13:30
KEVIN ALLEN i VIPASHA DEVI TILAK
(EN) Què significa Abundància per a tu?
5
12:45
6
13:0013:00 - 14:30
DIEGO MOSCOSO
Activació Kundalini
[PRE-RESERVA: aforament complet]
13:00 - 14:00
GEMMA FILLOL
(ES) NETWORKING marca É.P.I.C.A.: encén la teva marca personal i desperta la líder que hi ha dins teu
7
13:15
8
13:3013:30 - 14:30
GASPAR HERNÁNDEZ
Presentació del llibre "La llibertat interior"
13:30 - 14:45
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
13:30 - 14:30
ANN BOOTHELLO i ERIC PATEL
(EN) Aprofitar l'Abundància essent un individu exponencial
9
13:4513:45 - 14:30
VALORES VALIENTES
(ES) Limbo: teatre sensorial i realitat virtual
13:45 - 14:45
LAURA LANUZA, ÁNGELES SCHJAER i MELAMINE SOLY
(ES) "Carpa de les emocions" per Open Arms
10
14:0014:00 - 15:00
ALQVMIA
(ES) Flors, arquetips i meditació
14:00 - 15:00
AVALON. Waxy Yawanawá & Wasaru Keneya Yawanawá (ES) El poble indígena Yawanawá i les plantes medicinals sagrades
11
14:1514:15 - 15:15
MIREIA ANGLADA
(ES) Neurociència i alimentació: l'equilibri per al benestar laboral
14:15 - 15:15
DAFNE SCHILLING
(ES) Intenció en el moviment. Balla les teves emocions
12
14:3014:30 - 15:30
JOSEP Mª COLL
(CA) El gran tabú: l'espiritualitat a l'economia i l'empresa
LARS LIN
(EN) Fer que les ments importin. El nou paradigma en educació
ASTIKO
(ES) Consciència encarnada - Conferència
14:30 - 15:30
GEMMA FILLOL
Presentació del llibre "Sé E.P.I.C.A"
14:30 - 15:30
(EN) Micro obert. Estona per compartir
13
14:45
14
15:0015:00 - 16:00
ANTONIO JORGE LARRUY
(ES) El poder transformador de la meditació [cancel·lada]
15:00 - 16:00
SARA ASANATE
(ES) Ioga en família
15
15:1515:15 - 16:15
XAVIER PONT
(ES) De la consciència a l'emprenedoria d'impacte
16
15:3015:30 - 18:30
AVALON. Waxy Yawanawá & Wasaru Keneya Yawanawá.
Cerimònia tradicional de Rapé
[PRE-RESERVA: Aforament complet]
15:30 - 16:30
DAFNE SCHILLING
Presentació del llibre "Despertá tu magia"
15:30 - 16:15
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
15:30 - 16:30
VILMA MONTOLIU
(CA) Meditació gamberra
15:30 - 16:15
ADRIÀ BALLESTER
(ES) La importància de parlar amb desconeguts
17
15:4515:45 - 17:00
FRIZZANT amb FRANCISCO DOMÍNGUEZ
Breathwork
[PRE-RESERVA: Aforament complet]
18
16:0016:00 - 17:00
HARLEY K. DUBOIS
(EN) Experiències transformadores a "Burning Man"
DIVYA CHANDER
(EN) Consciència més enllà del cos
PIM VAN LOMMEL
(EN) La continuïtat de la consciència
16:00 - 20:00
OSCAR G.,
FERRAN A.,
ADRIÀ A.,
ISIDRO N.

Debats oberts sobre consciencies individual, societària, sobre l'entorn i el planeta, i consciència de la tecnologia
16:00 - 17:30
ASTIKO
(ES) Consciència encarnada - Taller
19
16:15
20
16:3016:30 - 17:30
XAVIER PONT
Signatura de llibres "La tribu de los buceadores"
16:30 - 17:30
DAVID DEL ROSARIO
(ES) Com fer les paus amb el teu cervell
16:30 - 17:30
SASKIA DE WINTER
(EN) La incertesa crea l'abundància
16:30 - 17:30
JAVIER MEDVEDOVSKY i SERGI TORRES
(ES) I tu què menges?
[PRE-RESERVA: aforament complet]
16:30 - 17:30
JOSEP Mª COLL
(CA) "Zen business: la consciència espiritual aplicada a l'empresa"
21
16:45
22
17:0017:00 - 17:45
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
17:00 - 18:00
YAMILA GONZALO
(ES) Pràctica bioenergètica familiar
23
17:15
24
17:3017:30 - 18:30
ANTONIO JORGE LARRUY
(ES) Ment i consciència [cancel·lada]
LUIS GALLARDO
(ES) Happytalism
LAURA LANUZA
(ES) La vida al centre de tot
ADRIANA BERTRAN i CRISAL RODRÍGUEZ
(ES) Moment poètic
17:30 - 18:30
#MakingMindsMatter - en Educació amb LARS LIN
(EN) Empoderament d'infants i joves
17: 30 - 18:15
MANVENDRA SINGH SHEKHAWAT
(EN) Abundància a la Terra
17:30 - 18:45
FRIZZANT amb ANNA VIKLUND
Soltar & estar
25
17:4517:45 - 18:45
SERGI TORRES i XAVIER GINESTA
Presentació del llibre "Humanitas"
17:45 - 18:45
HARLEY K. DUBOIS
(EN) Taller: Construir per cremar
[PRE-RESERVA: aforament complet]
26
18:0018:00 - 19:00
PIM VAN LOMMEL
(EN) La continuïtat de la Consciència
18:00 - 21:00
SALIM ISMAIL
(EN) "Meaning of life"
18:00 - 19:00
JUAN CARLOS PALACÍN
(ES) Bany de Gong. Descobreix el so del teu univers familiar
27
18:1518:15 - 19:00
DIVYA CHANDER
(EN) Converses amb Divya
28
18:3018:30 - 19:15
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
29
18:4518:45 - 19:45
ADRIANA BERTRAN
Presentacio del llibre "Viaje de vuelta al yo"
30
19:0019:00 - 20:00
DAVID DEL ROSARIO
(ES) Neurociència aplicada al dia a dia
DANIEL LUMERA
(ES) Biologia de la gentilesa
19:00 - 20:30
FRIZZANT amb ANDREA LACOSTE
Ecstatic dance
19:00 - 21:00
BALT SESSIONS amb DJ JULES
Música ambient
31
19:15
32
19:30
33
19:45
34
20:00
35
20:15
36
20:30
37
20:45
38
21:0021:00 - 22:00
BALT SESSIONS amb YOGA & SONIDO
Música en viu
39
21:15
40
21:30
41
21:45
42

*Programació subjecte a canvis.

 ACDEFGHIJKLMNOP
1
AuditoriBase CampClub de lecturaCocreation LabArt wallStillness roomOMYAgoraAbundance DomeOMGInspiring Business DomeMovement Zone Family Zone by World Happiness FoundationFood Truck Zone
2
10:0010.00 - 11:00
ARUN SARDANA
(EN) Jo sóc la meva pròpia llum. Afirmació meditativa Karuna
SALIM ISMAIL
(EN) Eines per canviar la consciència global

OLIVIA MANDLE
(ES) Canviant la nostra relació amb la Natura
10:00 - 11:30
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
10:00 - 11:00
CRISAL RODRÍGUEZ
(ES) Taller : Art i neurociència corpòrea
10:00 - 11:00
SYLVIA BENITO
(EN) El poder de les plantes medicinals
10:00 - 11:15
FRIZZANT amb SONIA SALA
Ioga Vinyasa
[PRE-RESERVA: Aforament complet]
3
10:15
4
10:30
5
10:45
6
11:0011:00 - 12:30
JANNEKE KEMNER
(EN) Taller: Constel·lacions familiars
[PRE-RESERVA: aforament complet]
11:00 - 11:45
ALICIA BELTRÁN
(ES) Presentació del llibre "De niña rebelde a yoguini"
11:00 - 12:00
World Happiness Foundation
Mindfulness per infants
7
11:1511:15 - 12:15
JAVIER IDEAMI
(ES) L'era del super subconscient
11:15 - 12:15
DAVID TOMÁS
(ES) La felicitat està dins teu
8
11:3011:30 - 12:30
BORJA VILASECA
(ES) Espiritualitat per a escèptics
JAVIER MEDVEDOVSKY "ESPIRITUAL CHEF"
(ES) Consciència en l'acte de menjar
MICHELE NEVAREZ
(EN) Més enllà de la intel·ligència emocional
11:30 - 12:00
OLIVIA MANDLE
Converses inspiradores
11:30 - 12:30
DANIEL LUMERA
(ES) Biologia de la gentilesa
[PRE-RESERVA: aforament complet]
11:30 - 12:30
LAKSHMI PRATURY
(EN) Taller: Lideratge i "storytelling"
9
11:4511:45 - 13:00
PAZ CALAP
(ES) Mirada amorosa a la vida i a la mort
10
12:0012:00 - 13:00
EDGAR TARRÉS
(ES) Teafullnes i presentació del llibre "Mindful travel"
12:00 - 13:00
OSCAR G., FERRAN A.,
ADRIÀ A.,
ISIDRO N.

Pluja d'idees co-creativa
11
12:1512:15 - 13:00
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
12:15 - 13:15
ALICIA BELTRÁN
(ES) Meditació: tornar al genuí
12
12:3012:30 - 13:30

FERRAN CAUDET
(ES) Xerrada: Kinesiologia a l'empresa
13
12:4512:45 - 13:45
BORJA VILASECA
(ES) Presentació del llibre "Les casualitats no existeixen. Espiritualitat per a escèptics"
[PRE-RESERVA: aforament complet]
12:45 - 13:45
MICHELE NEVAREZ
(EN) Domini de la percepció: intel·ligència emocional encarnada
14
13:0013:00 - 14:00
MIKE DANHEIM
(EN) L'experiència "sensie": Crea música amb el teu moviment i troba la ressonància col·lectiva
FRANC PONTI
(CA) Posem la creativitat al centre de l'aula?
ELMA ROURA
(ES) Reancestralització
13:00 - 14:30
DIEGO MOSCOSO
Activació Kundalini
[PRE-RESERVA: aforament complet]
13:00 - 13.45
VALORES VALIENTES
(ES) Limbo: teatre sensorial i realitat virtual
13:00 - 14:00
ESTHER BLÁZQUEZ
(ES) Hackeig al lideratge
13:00 - 14:00
NADIANA ALTUVE
Deslligada macramé
15
13:15
16
13:3013:30 - 15:00
RUMBO AL NO SÉ
(ES) Cançons i poemes per anar endins
17
13:4513:45 - 14:30
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
13:45 - 14:30
(EN) Micro obert. Estona per compartir eines, històries i experiències d'abundància
13:45 - 14:45
ELENA GÓMEZ
(ES) El silenci no és l'absència de soroll, és l'acceptació del soroll mateix
18
14:0014:15 - 15:00
ELMA ROURA
Presentació llibre: "El camino al éxtasis"
14:00 - 15:00
ALSU KASHAPOVA
(EN) Consciència expandida a través de la respiració
19
14:1514:15 - 15:15
RAJ SISODIA
(EN) Desperta! Un viatge cap al propòsit, la totalitat i la curació
20
14:3014:30 - 15:30
LAKSHMI PRATURY

(EN) Storytelling i lideratge conscient

ANDRÉS MARTÍN
(ES) Meditació i Psicodèlics
MARA DIERSSEN

(ES) El cervell de l'artista
14:30 - 15:30
OSCAR GARCÍA PAÑELLA i DAVID FERNÁNDEZ
(ES) Videojocs conscients
14:30 - 15:30
SALIM ISMAIL
(EN) La construcció d'un món abundant mitjançant organitzacions exponencials
14:30 - 15:30
FRANC PONTI
(ES) Les noves fronteres de la creativitat: Deshinibició cognitiva i psicodèlia empresarial
21
14:45
22
15:0015:00 - 16:00
SARASVATI
Aromateràpia
23
15:1515:15 - 16:00
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
15:15 - 16:15
KARUNA MEDITATION by ARUN SARDANA
(EN) Allibera el teu nen interior: Afirmacions i reflexions amb música curativa
24
15:3015: 30 - 16:15
ANDRÉS MARTÍN
(ES) Presentació del llibre: "Plenamente"
15:30 - 16:45
LAKSHMI PRATURY, RAJ SISODIA, JULIETTE CAULKINS, JUAN MANCISIDOR
(EN) Taula rodona d'empreses conscients
15:30 - 16:30
MIKE DANNHEIM i BILL SOFTKY
(EN) Confiança neuromecànica, coneixement, control i consciència
25
15:45
26
16:0016:00 - 17:00
JANNEKE KEMNER
(EN) Viu la teva veu interior
SHANNON OLSSON
(EN) La consciència dels nostres ecosistemes
ROBERT McINTYRE
(EN) Pot la Inteligència artificial desenvolupar consciència?
16:00 - 17:00
MARA DIERSSEN
Propulsant consciència a través d'una realitat semi-virtual
16:00 - 17:00
FERRAN CAUDET
(ES) Taller: Kinesiología a l'empresa
16:00 - 17:00
ALEX NOVELL
(ES) Emprendre amb propòsit
16:00 - 17:00
JUAN CARLOS PALACÍN
Bols de quars. Descobreix-te a través dels teus fills
27
16:15
28
16:3016:30 - 17.30
PAZ CALAP
(ES) Presentació del llibre: "Quiero Paz"
16:30 - 17:30
OSCAR G., FERRAN A.,

ADRIÀ A.,

ISIDRO N.

Prototipatge, sessió 1
16:30 - 17:30
ELMA ROURA
(ES) Taller: una experiència tàntrica amb Elma
29
16:4516:45 - 18:15
DANIEL BERDALA
Art Wall cocreatiu
16:45 - 17:45
CORINA ALMAGRO
(EN) Organitzacions amb propòsit
16:45 - 17:45
MÒNICA ARÚS
(ES) Mindful Ioga. Una practica de yoga suau i conscient per endinsar-te en el silenci i reconèixer la teva plenitud
30
17:0017.00 - 18:30
ALSU KASHAPOVA
(EN) Sessió de sanació profunda: la respiració del renaixement
[PRE-RESERVA: aforament complet]
17.00 - 18:00
ANDRÉS MARTÍN
Meditació i psicodèlics
31
17:15
32
17:3017:30 - 18:30
ESTHER BLÁZQUEZ

(ES) Líders del present
SYLVIA BENITO
(EN) Invertint a través de la mirada shamànica
MICHAEL RAMADAN JONES
(EN) Elevar la consciència a través de la música
ADRIANA BERTRÁN i CRISAL RODRÍGUEZ
(ES) Moment poètic
17:30 - 18:30
OSCAR G., FERRAN A.,

ADRIÀ A.,

ISIDRO N.

Prototipatge, sessió 2
17:30 - 18:15
VALORES VALIENTES
(ES) Limbo: teatre sensorial i realitat virtual
17:30 - 18:30
ROBERT McINTYRE
(EN) Pot la Inteligència artificial desenvolupar consciència?
17:30 - 18:30
ULISES i MONTSE MIR
(ES) Lideratge conscient
33
17:4517:45 - 18:30
MICHELE NEVAREZ
Presentació del llibre "Beyond emotional intelligence: A guide to accessing your full potential"
17:45 - 18:45
SHANNON OLSSON
(EN) Els artefactes vius de La Terra
34
18:0018:00 - 19:00
MIKE DANNHEIM i BILL SOFTKY
(EN) Noves tecnologies per sanar i ressonar
18:00 - 19:30
COLLA CASTELLERA JOVE DE BARCELONA
Fem castells: consciència individual i col·lectiva
35
18:15
36
18:3018:30 - 19:30
OSCAR G., FERRAN A.,

ADRIÀ A.,

ISIDRO N.

Prototipatge, sessió 3
18:30 - 19:30
ALQVIMIA
(ES) Meditació del tacte: La consciència en la meva pell
18:30 - 19:30
FERNANDO MORA i WADUD SABATE
(ES) La Dona espiritual al sufisme
37
18:4518:45 - 19:45
AUNTY IVY, DAPHNE LAAN & ROLAND CORNELISSE
Intel·ligència ancestral
18:45 - 19:15
KEVIN ALLEN i VIPASHA DEVI TILAK
(EN) Portar l'abundància al món
38
19:0019:00 - 20:00
NÚRIA PALADIO
(ES) Consciència corporal per a petits exploradors. Viatge al país de les emocions
19:00 - 21:00
BALT SESSIONS amb DJ BRIAN ALT
Música ambient
39
19:15
40
19:30
41
19:45
42
20:0020:00 - 21:00
SUCO
Tancament: Pràctica del goig
43
20:15
44
20:30
45
20:45
46
21:0021:00 - 22:00
BALT SESSIONS amb MAURO GENTILE
Música en viu
47
21:15
48
21:30
49
21:45
50
Segueix-nos!